За твојот живот се работи

За твојот живот се работи

150 ден.
Шифра на производ: 15
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Во оваа книга, постепено, низ седум поглавја, преку христијански светоглед, анализирана е смислата на човековиот живот - на твојот живот. Почнува со прашањето, зошто си на овој свет, дали некој го смислил твоето појавување на сцената, или си случајна појава? А, кога веќе си на сцената, дали тоа некому му е важно? Зошто е потребно да имаш цел и да си ја знаеш целта на животот?

Автор: д-р Иван Грозданов

ISBN 978-9989-669-76-7

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2024. UKION SHOPS