Правилни односи со Господ и со луѓето

Правилни односи со Господ и со луѓето

180 ден.
Шифра на производ: 26
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ова е веријатно прва книга со ваква содржина на македонски јазик. Таа е прогласена за една од најдобрите книги што ја обработуваат оваа тема и се користи како стандарден учебник по целиот свет.

Нашите комуникации, врски и односи се сржта на животот. Оваа книга е задолжителна лектира на сите коишто посакуваат хармонија во своите односи со Господ и со луѓето. Книгава го комбинира длабокото и практичното. Прочитајте ја, а потоа и применете ја!

Автор: Том Маршал

ISBN 9989-669-29-5

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2024. UKION SHOPS