Музички диск

Музички диск

250 ден.
Шифра на производ: 333
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Дисков содржи 10 песни со христијанска содржина. Изведувач и автор на музиката и текстот на поголемиот дел од композициите е Ана Бајмак. 

Прекрасен избор за подарок но и за лично задоволство.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2024. UKION SHOPS