ЕВЕ ЈА БОЖЈАТА ВОЛЈА

ЕВЕ ЈА БОЖЈАТА ВОЛЈА

80 ден.
Шифра на производ: 64
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Дали Божјата волја за тебе е добронамерна? Како ја дознаваме Божјата волја?

Автор: Џон Мекартур

ISBN 978-9989-669-82-8

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2024. UKION SHOPS