Бисерчиња за христијани

Бисерчиња за христијани

50 ден.
Шифра на производ: 56
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

„Луѓе кои не веруваат во ништо, можат да бидат заведени од сешто!“

„Верата го гледа невидливото, го верува неверојатното и го постигнува невозможното!“

„Вистинските христијани се како чај: нивната сила се открива на жешко!“

„Господ те љуби таков каков што си, но таа љубов е преголема за да те остави таков каков што си!

Уште 96 слични поговорки во минијатурната книгичка БИСЕРЧИЊА ЗА ХРИСТИЈАНИ. Прочитајте ги!

Подготовка: Иван Грозданов

ISBN9989-669-40-6

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2024. UKION SHOPS