Бисерчиња од мудрости

Бисерчиња од мудрости

50 ден.
Шифра на производ: 70
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Мини книгичка. 100 мудри мисли на 100 странички.

Подготовка: Иван Грозданов

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2024. UKION SHOPS