Бисерчиња од Библијата

Бисерчиња од Библијата

50 ден.
Шифра на производ: 55
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Оваа минијатурна кишка содржи избор на стихови од Светото Писмо (Библијата), претежно од библиската книга Поговорки (Изреки Соломонови), и, во помал број, стихови од библиската поетска книга Псалми.

Подготовка: Иван Грозданов

ISBN 9989-669-41-4

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2024. UKION SHOPS