Библискиот пост

Библискиот пост

80 ден.
Шифра на производ: 62
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ДА ГО РАЗЈАСНИМЕ БИБЛИСКИОТ ПОСТ 

Исус и постот; Целта на постењето; Видови пост; Постот низ историјата на Црквата

Автор: Роџер Фостер

ISBN 9989-669-17-1

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2024. UKION SHOPS