Библиски мисли во дневни дози

Библиски мисли во дневни дози

120 ден.
Шифра на производ: 32
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Публикација наменета за духовно збогатување и облагородување на поединецот и семејството согласно изворните христијански учења.

Уредник: д-р Иван Грозданов

ISBN 9989-669-52-X

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2024. UKION SHOPS