Библиска етика

Библиска етика

50 ден.
Шифра на производ: 53
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Мини книгичка од 100 странички. На секоја страничка по еден важен принцип за лична, семејна, социјална, работна, правна, сексуална етика.

Подготовка: Иван Грозданов и Златко Бучковски

ISBN 978-9989-669-56-9

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2024. UKION SHOPS