Комплет од седум мали книгички

Комплет од седум мали книгички

270 ден.
Шифра на производ: 007
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Комплетот содржи:
1. Бисерчиња од мудрости
2. Бисерчиња за љубовта (розево)
3. Бисерчиња за љубовта (виолетово)
4. Бисерчиња за христијани
5. Бисерчиња од Библијата
6. Бисерчиња за пријателството
7. Библиска етика

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2024. UKION SHOPS