Како до правилни одлуки

Како до правилни одлуки

100 ден.
Шифра на производ: 38
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Оваа книга е практичен водич за тоа, како да донесуваме правилни и мудри одлуки во нашите животи. 

Прочитајте ја!

Автор: д-р Иван Грозданов

ISBN 978-9989-669-70-5

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2024. UKION SHOPS