Бог и ние

Бог и ние

80 ден.
Шифра на производ: 68
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

„Не знам зошто, ама на некои луѓе им треба долго време во себе да видат Божјо чедо, а во Бога да препознаат свој Татко. Од некои причини луѓето сакаат да се замислуваат некој друг, па дури и предци на мајмуните, но никако да се свестат за својот небесен идентитет. Но и многу „верници“ имаат погрешна претстава за тоа, каков е Бог, а и за тоа, какви сме ние, луѓето? Можеби книгичкава ќе помогне.“        

                                                                                                                                                                                                                    Од авторот

Автор; д-р Иван Грозданов

ISBN 978-9989-669-87-3

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2024. UKION SHOPS