Бисерчиња за љубовта

Бисерчиња за љубовта

50 ден.
Шифра на производ: 52
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Мини книгичка од 100 странички. На секоја страничка по една прекрасна мисла за љубовта.

Подготовка: Иван Грозданов

ISBN 9989-669-38-4

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2024. UKION SHOPS