Библиското проштавање

Библиското проштавање

80 ден.
Шифра на производ: 63
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

ДА ГО РАЗЈАСНИМЕ БИБЛИСКОТО ПРОШТАВАЊЕ

Како Исус Христос го практикувал проштавањето; Како се добива Божјото проштавање; Ефектите од проштавањето; Што ги спречува луѓето да го прифатат Божјото простување?

Автор: Кевин Смит

ISBN 9989-669-16-3

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2024. UKION SHOPS