Библиско покајание

Библиско покајание

80 ден.
Шифра на производ: 69
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Оваа книга е дел од серија публикации наменети да ви помогнат да израснете до зрелост во христијанството. Многумина новообратени кои тежнеат да напредуваат во својот христијански живот, се борат со прашања од типот „зошто, како . . .? Книгава е наменета токму за да ви помогне да ги направите првите чекори на овој пат.

Автор: Ед Роберт

ISBN 9989-669-18-X

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2024. UKION SHOPS