За болката

За болката

200 ден.
Шифра на производ: 59
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

„Болката повредува. Зборот „болка“ токму тоа и значи. Само се обидувам да покажам дека старата христијанска доктрина за достигнување на „совршенство преку страдање“ (Од Библијата: Посл. Евр.2:10) не е неверојатна.“ - К.С. Луис

Автор: Клајв Стејпл Луис

ISBN 978-9989-669-88-0

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2024. UKION SHOPS