Библиски пророштва за иднината

Библиски пророштва за иднината

300 ден.
Шифра на производ: 040
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Книгата има за цел да ги изложи библиските пророштва за иднината на човекот и на планетата Земја, без шпекулативни тврдења и не навлегувајќи во секогаш присутните конспиративни хипотези и теории. При читање на оваа книга силно се препорачува користење на Светото писмо и внимателно читање на посочените делови.

Издава: Библиски ценар Божилак 

ISBN 978-608-4902-09-6

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2024. UKION SHOPS