Основи на христијанската вера (12 теми во 12 брошури)
  • Основи на христијанската вера (12 теми во 12 брошури)
  • Основи на христијанската вера (12 теми во 12 брошури)

Основи на христијанската вера (12 теми во 12 брошури)

600 ден.
Шифра на производ: 002
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Содржи објаснувања на дванаесетте основи на христијанската вера низ дванаесет теми за: Библијата, Бог, човекот, гревот, Исус Христос, спасението, крштавањето, Светиот Дух, Црквата, молитвата, причеста и вечноста. Задолжителни за секој што сака одблизу и тематски да навлезе во овие вистини. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2024. UKION SHOPS