Боже, ова боли!

Боже, ова боли!

200 ден.
Шифра на производ: 49
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

„Како деца нè учеле дека само лошите луѓе страдаат, додека добрите си живеат среќно и спокојно. Ако така веруваме, сме ја добиле првата единица по Библиска теологија.“

Книгата БОЖЕ, ОВА БОЛИ  може да ви помогне поподготвени да се соочите со несреќите и душевните болки. Притоа, појдовна и завршна основа на секој став во неа е Светото Писмо.

Автор: д-р Иван Грозданов

ISBN9989-669-20-1

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2024. UKION SHOPS