Библиски мудрости

Библиски мудрости

220 ден.
Шифра на производ: 19
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Ова издание презентира еден нов, современ и динамичен превод на мудросните книги на Соломон: Поговорките и Книгата Проповедник.

Во нив преовладуваат поуките и советите, не толку за религиозниот, колку за нашиот секојдневен, практичен живот. 

Дополнет е со појаснувања и инспиративни белешки. Тенка библиска хартија и кожен повез.

Превод: д-р Иван Грозданов

ISBN 9989-669-01-7

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2024. UKION SHOPS