Библија (Константинов)

Библија (Константинов)

450 ден.
Шифра на производ: 72
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Библија во превод на д-р Душан Константинов. 

ISBN 9989-900-00-0

 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2024. UKION SHOPS