Библија за млади

Библија за млади

350 ден.
Шифра на производ: 339
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Книгата е наменета за деца од училишна возраст. Еднаш прочитаните раскази за библиските настани и библиските личности, оставаат траен белег врз позитивниот развој на младата личност.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2023. UKION SHOPS