Близнаци
  • Близнаци

Близнаци

200 ден.
Шифра на производ: 002
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

"Близнаци" - роман
Кратка содржина: Близнаците се плод на една голема, но забранета љубов. Ги разделуваат од родителите, а потоа и еднен од друг. Со многу тага, борба, падови, криминал - се соочуваат ликовите. Дали има надеж за позитивен пресврт - ќе откриете сами.

250 страници
Возраст: 14+

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2021. UKION SHOPS