Водич низ животот (за нашите потомци)
  • Водич низ животот (за нашите потомци)

Водич низ животот (за нашите потомци)

250 ден.
Шифра на производ: 001
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Од името на сите добронамерни родители, баби и дедовци, ја напишав оваа книга како прирачник и водилка низ животот за нашите сегашни и идни поколенија. Со искрена љубов кон секој од нив.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2023. UKION SHOPS