Прошетка низ Библијата за една година

Прошетка низ Библијата за една година

300 ден.
Шифра на производ: 084
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Запознајте ги децата со најважните личности и настани опишани во Библијата, низ кратки дневни четива, по еден за секој ден во годината. На 368 страни, со краток библиски текст за секој ден и неколку мисли за негово објаснување. Наменета за деца од училишна возраст и тинејџери.

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2023. UKION SHOPS