Библиски стихови за деца - картички за меморирање
  • Библиски стихови за деца - картички за меморирање

Библиски стихови за деца - картички за меморирање

100 ден.
Шифра на производ: 085
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Научете ги вашите деца на 12 основни библиски стихови. Комплетот содржи: 12 стихови во кутија, 2 дополнителни картички за допишување на стихови по избор, 1 картичка со упатство за родителите. Наменети се за деца од предучилишна и раноучилишна возраст. Во стиховите се содржат сите букви од македонската азбука и сите се не подолги од шест збора. 

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2023. UKION SHOPS