Реформацијата -реафирмација на изворното христијанство

Реформацијата -реафирмација на изворното христијанство

80 ден.
Шифра на производ: 40
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

AD FONTES - враќање кон изворите на христијанската вера.

Автор: д-р Иван Грозданов

ISBN 978-9989-669-71-2

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2023. UKION SHOPS