Во почетокот Бог

Во почетокот Бог

100 ден.
Шифра на производ: 47
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Целта на оваа книга е да им покаже на читателите дека Библискиот запис за потеклото и создавањето на универзумот се во совршена хармонија со фактите до кои има дојдено вистинската наука, бидејќи и двете дисциплини потекнуваат од Бога.

Автор: Колин Ланкашир

ISBN 978-9989-669-57-6

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2023. UKION SHOPS