Христос воскресе

Христос воскресе

200 ден.
Шифра на производ: 39
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Голем број луѓе веруваат дека Христос воскресна од мртвите; голем е и бројот на оние луѓе кои во оваа случка гледаат мит или бајка, а најголем е бројот на луѓето кои никогаш сериозно не размислувале за тоа.

Оваа лесна за читање, но добро документирана книга, е за сите три споменати категории луѓе.

Автор: Мајкл Грин

ISBN 9989-669-21-X

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2023. UKION SHOPS