Свето Евангелие според апостолот Јован

Свето Евангелие според апостолот Јован

80 ден.
Шифра на производ: 50
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Евангелието според апостолот Јован е евангелие за мислители, за луѓе кои не се жртви на предрасуди. Ова Евангелие бележи седум селектирани чуда на Исус Христос, седум Негови говори и седум длабоки „Јас Сум“ искази на Исус. Преку Божјо вдахновение, Јован ни нуди пет клучни теми, витални за идентитетот на секој христијанин, а предизвик за секој искрен мислител.

ISBN 9989-669-02-7

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2023. UKION SHOPS