Откровение

Откровение

100 ден.
Шифра на производ: 06
Достапност (кол. на залиха): На залиха
Количина:

Проучете ја најважната и најверодостојната книга која ни ги открива Божјите објави за нашата иднина и вечност. Ќе има ли нова светска војна? каков ќе биде крајот на планетата Земја? Што потоа? Каде одат душите на упокоените? Покрај изворниот (библиски) текст, книгава содржи и објаснувања, поуки и лекции.

Уредник д-р Иван Грозданов

ISBN 9989-669-32-5

Напишете коментар или оценка

Вашето име:

Вашиот коментар:

Забелешка: HTML-от не е преведен!

Оценка: Лош Добар

Внесете го кодот за верификација во полето:

Откровение - Христијанска книжарница © 2023. UKION SHOPS